Se incarca...

Transport gratuit in toata tara pentru comenzile mai mari de 99 ron prin curier rapid. Afla mai multe aici

Cariere

Cariere disponibile

Denumirea postuluie

Angajez operator magazin online, Sibiu

Locatie

Sibiu
Detalii post
Cine suntem:
Suntem un magazin online de Accesorii, Gadgeturi si Electronice. Suntem prezenti pe cele mai mari portaluri de vanzari din Romania: Emag, Cel, PC Garage, Producton, Okazii, Olx si nu in ultimul rand site-ul nostru direct www.magline.ro
Avem o mare experienta in domeniu, acumulata de-a lungul anilor. Echipa noastra este una tanara si dinamica, nu ne-am plictisit niciodata in toti anii de activitate, motiv pentru care in fiecare zi venim cu drag la munca. Ne place sa stim tot ce e nou, incercam mereu sa devenim mai eficienti si mai buni in ceea ce facem, astfel incat sa putem avea si satisfactie la locul de munca, satisfactie mult necesara unei vieti fericite.

Descrierea jobului

- Confirmarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;
- Pregatirea coletelor pt expeditie;
- Comunicarea cu clientii magazinului online;
- Furnizarea de informatii catre clienti cu privire la disponibilitatea in stoc a produselor,conditii si modalitati de transport;
- Alte sarcini legate de vanzarile online.
- Mediu de lucru modern si colectiv tanar ;

Cerinte

- Program de lucru 8 ore.
- Foarte buna cunoasterea a pachetului MS Office-Excel- Word (CONDITIE ELIMINATORIE)|
- Bune abilitati de comunicare;
- Atentie si responsabilitate;
-O persoana tanara capabila sa lucreze in echipa;

Cunostinte ce reprezinta un avantaj:

- Dinamica unui magazin online
- Cunostinte generale privind telefoanele, tablete sau produse gaming
- Experienta in documentarea online a produselor
- Editare poze

- Evaluarea semestriala in scopul maririi salariale in functie de cunostintele aportate , eficienta si interesul prezentat
- Bonusari
- Posibilitatea de solicitarea orelor suplimentare pentru marirea venitului lunar.
- Discount partener pentru achizitionarea produselor companiei
- Superviseri deschisi, ce va vor invata si completa lipsurile in cunostinte
- Teambuilding-uri
-Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Cv-ul se poate atasa mai jos.

Activitatea se va desfasura in cadrul unui complex de langa Parcul Petofi Sandor.
Program:
Luni - Vineri 07:30 - 15:30
Practic 1/3 din saptamana liber!

Nume si prenume *

Adresa de email *

Alege postul dorit *

Observatii

CV *

Ce vom face cu datele personale?
Datele personale oferite mai sus vor fi colectate si procesate prin intermediul magazinului nostru online pentru a putea analiza cererea ta si pentru a te contacta in acest sens.